Izvēlne
Your Cart

Vitrīnas un Plaukti

Dizaineru veidotas vitrīnas no Eiropas vadošajiem ražotājiem.

Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Nordal (Dānija), Hübsch (Dānija), SITS (Zviedrija), VELDA (Beļģija) un mūsu pašu ražotās mēbeles.

Katrs ražotājs un katra prece ir mūsu pašu izvēlēta, un mums rūp tas, ko mēs izplatām. Kvalitāte, cena un reputācija ir vadlīnijas, pēc kā mēs vadāmies.


Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no metāla.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.BRAVA plaukts ir lieliski piemērots nelielu priekšmetu uzglabāšanai.Plaukts ir krāsots ar misiņa apdari, un tā aizmugurē ir 3 caurumi pakarināšanai.Plaukta izmēri:Augstums - 26cmPlatums - 54cmDziļums - 1..
86,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no metāla.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.FANOE plaukts ir lieliski piemērots nelielu priekšmetu uzglabāšanai.Plaukts ir krāsots ar zelta krāsā, un tā aizmugurē ir 3 caurumi pakarināšanai.Plaukta izmēri:Augstums - 2cmPlatums - 35cmDziļums - 11cm..
32,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no dabīga materiāla - Rotangpalmas.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.KUTA plaukts ir lieliski piemērots nelielu priekšmetu uzglabāšanai.Krāsa un izskats var atšķirties. Plaukta izmēri:Augstums - 42cmPlatums - 32cmDziļums - 16cmKUTA pla..
128,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no metāla.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.Praktisks dzelzs plaukts uzstādīšanai pie griestiem. Lieliski kalpos kā vīna glāžu un pudeļu plaukts.Plaukta izmēri:Augstums - 43cmPlatums - 120cmDziļums - 30cm Veicot pasūtījumu, ir nepiecieš..
498,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no metāla.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.Lorenzo plaukts ir paredzēts vīna pudeļu glabāšanai. Līdz 24 pudelēm. Plaukta izmēri:Augstums - 68cmPlatums - 49.5cmDziļums - 30cm Veicot pasūtījumu, ir nepieciešama 50% priekšapmaksa. At..
218,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no dabīga materiāla - Rotangpalmas.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.LUCCA plaukts ir lieliski piemērots nelielu priekšmetu uzglabāšanai.Krāsa un izskats var atšķirties. Plaukta izmēri:Augstums - 70cmPlatums - 55cmDziļums - 40cmVeicot ..
258,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no dabīga materiāla - Rotangpalmas.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.MERGE plaukts ir lieliski piemērots nelielu priekšmetu uzglabāšanai.Rāmis veidots no koka drošai montāžai pie sienas.Krāsa un izskats var atšķirties. Plaukta izmēri:Augstums ..
538,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no metāla un stikla.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.NERA plaukts ir lieliski piemērots nelielu priekšmetu uzglabāšanai.Plaukta rāmis no metāla un 2 stikla plaukti. Plaukta izmēri:Augstums - 20.5cmPlatums - 36cmDziļums - 20cm Vei..
140,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no marmora.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.PAU plaukts ir lieliski piemērots nelielu priekšmetu uzglabāšanai.Plaukta izmēri:Augstums - 5cmPlatums - 50cmDziļums - 18cm PAU plaukts pieejams arī izmērā: Augstums - 5cm Platums - 35cm Dzi..
150,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no metāla un stiklaŠis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.RUR plaukts ir lieliski piemērots virtuvei.Plaukta izmēri:Augstums - 90cmPlatums - 100cmDziļums - 25cm Veicot pasūtījumu, ir nepieciešama 50% priekšapmaksa. Atlikušie 50% tiek apmaksā..
755,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no dabīga materiāla - Rotangpalmas.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.SHELFI plaukts ir lieliski piemērots nelielu priekšmetu uzglabāšanai.Krāsa un izskats var atšķirties. Plaukta izmēri:Augstums - 13cmPlatums - 91cmDziļums - 10cmVeicot..
150,00€
Brand: SLEEPY
Elegants, skandināvu dizaina plaukts.Izgatavots no augstas kvalitātes materiāla - Mango koka.Šis plaukts ir no Dāņu zīmola NORDAL.SINCA plaukts ir izgatavots no mango koka ar 3 regulējamiem plauktiem. Sānos irvairāki caurumi, lai varētu noregulēt plauktu vēlamajā augstumā.Plaukta izmēri:Augstu..
568,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 33 (Kopā lapu - 3)