Izvēlne
Your Cart

Krēsli

Dizaineru veidoti krēsli no Eiropas vadošajiem ražotājiem. 

Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Nordal (Dānija), Hübsch (Dānija), SITS (Zviedrija), VELDA (Beļģija) un mūsu pašu ražotās mēbeles.

Katrs ražotājs un katra prece ir mūsu pašu izvēlēta, un mums rūp tas, ko mēs izplatām.

Kvalitāte, cena un reputācija ir vadlīnijas, pēc kā mēs vadāmies.

Brand: FlexLux
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Dāņu ražotāja FlexLux.Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, metāla.Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņa - metāla, pieejamie toņi - Alumīnijs -  pulēts, melns, ozola tons, riekstkoka tonis;Šo ..
1 418,00€ 1 730,00€
Brand: FlexLux
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Dāņu ražotāja FlexLux. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - dabīgs ozolkoks, pieejamie toņi - dabīgs tonis un melns;Šo modeli var pasūtīt arī ar dab..
742,00€ 905,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - metāla, tonis pēc izvēles , Augstums - 16,5cm (Aizmugurē) un 20cm (Priekšā);Šo modeli va..
862,00€ 989,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - LUX  komforta pildījums (putnu spalvas kopā ar silikona šķiedrām), kas ir ļoti mīksts un patīkams.Krēsla kājiņas - koka vai metāla - 20cm.Krēsla izmē..
862,00€ 975,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - koka, tonis pēc izvēles, Augstums - 14 cm; vai rotējoša hromēta metāla kāja, augstums - ..
805,00€ 999,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums pēc izvēles - LUX  komforta pildījums (putnu spalvas kopā ar silikona šķiedrām), kas ir ļoti mīksts un patīkams vai Classic pildījums, aprīkots ar HR (..
1 350,00€ 1 599,00€
Brand: FlexLux
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Dāņu ražotāja FlexLux.Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri.Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - dabīgs ozolkoks.Šo modeli var pasūtīt arī ar dabīgās ādas apdari.K..
485,00€ 590,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina dīvāni no Zviedru ražotāja SITS.Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri.Krēslam var izvēlēties pildījumus:LUX  komforta pildījums (putnu spalvas kopā ar silikona šķiedrām), kas ir ļoti mīksts un patīkams.Classic komforta pildījums (HR poliuretāna put..
1 050,00€ 1 289,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina krēsli no Zviedru ražotāja SITS.Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri.Atpūtas krēslam ir Standard komforta pildījums (HR putas sēžamās daļas spilvenos un arī muguras daļā), kas ir stingrs un ātri atjauno savu sākotnējo formu.Krēsla kājiņas - pēc izvēles..
794,00€ 939,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - koka, tonis pēc izvēles, Augstums - 20 cm; vai metāla kājiņas, hromētas, melnas, pelēkas..
800,00€ 929,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina dīvāni no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Dīvānam var izvēlēties pildījumus: LUX  komforta pildījums (putnu spalvas kopā ar silikona šķiedrām), kas ir ļoti mīksts un patīkams. Standard komforta pildījums (HR putas sēža..
995,00€ 1 199,00€
Brand: FlexLux
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Dāņu ražotāja FlexLux.Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, metāla.Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņa - metāla, pieejamie toņi - Alumīnijs -  pulēts, melns, ozola tons, riekstkoka tonis;Šo ..
1 289,00€ 1 573,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 104 (Kopā lapu - 9)