Izvēlne
Your Cart

Par mums

Dizaina mēbeļu salons "Sleepy" - Latvijā radīts zīmols.

Mūsu klāstā ir dizaineru veidoti dīvani no Eiropas vadošajiem ražotājiem, matrači, gultas, gultas rāmji un gultas piederumi, korpusa mēbeles no Nīderlandes, dūnu segas un spilveni, dārza mēbeles, virtuves mēbeles un daudz kā cita! 

Sleepy var piedāvāt lielisku produktu klāstu, kas atbilst jebkuram budžetam un gaumei.

Turklāt mūsu salonā Sleepy varat atrast dažādus matraču dizainus ar atmiņas putām (memory foam), kabatas atsperēm (pocket springs) un lateksu (latex) , kas regulāri parādās mūsu produktu klāstā. Neaizmirstiet, mēs varam izgatavot arī īpaša izmēra matraci.

Mēs lepojamies ar izciliem produktiem, zināšanām un servisu, lai jūs varētu iepirkties pie mums, ticot, ka mēs nodrošināsim jums perfektu iepirkšanās pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai tā ir lētāka prece vai luksusa augstākās klases matracis, mēs noteikti atradīsim tieši to, kas jums nepieciešams.

Ja neesat pārliecināts, ar ko sākt, mēs jums palīdzēsim. Varat iepazīties ar mūsu matraču iegādes ceļvedi, piezvanīt kādam no mūsu miega ekspertiem vai arī sarunāties tiešsaistē, izmantojot mūsu tiešsaistes facebook un instagram kontus, kā arī rakstot mums uz epastu.