Izvēlne
Your Cart

Pakaramie

Dizaineru veidoti pakaramie no Eiropas vadošajiem ražotājiem.

Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Nordal (Dānija), Hübsch (Dānija), SITS (Zviedrija), VELDA (Beļģija) un mūsu pašu ražotās mēbeles.

Katrs ražotājs un katra prece ir mūsu pašu izvēlēta, un mums rūp tas, ko mēs izplatām.


Brand: SLEEPY
Eleganta, skandināvu dizaina pakaramais.Izgatavots no MDF un metāla.Izmērs:Augstums - 7cmPlatums - 60cmDziļums - 6.5cmŠis pakaramais ir no Dāņu zīmola NORDALŠis pakaramais pieejams arī ar 8 āķiem.Veicot pasūtījumu, ir nepieciešama 50% priekšapmaksa. Atlikušie 50% tiek apmaksāti pēc tam, kad pasūtīju..
68,00€
Brand: SLEEPY
Eleganta, skandināvu dizaina pakaramais.Izgatavots no metāla.Izmērs:Augstums - 6.9cmPlatums - 27cmDziļums - 6cmŠis pakaramais ir no Dāņu zīmola NORDALVeicot pasūtījumu, ir nepieciešama 50% priekšapmaksa. Atlikušie 50% tiek apmaksāti pēc tam, kad pasūtījums ir gatavs piegādei.Šo preci ir iespējams ie..
33,00€
Brand: SLEEPY
Eleganta, skandināvu dizaina pakaramais.Izgatavots no metāla.Stiprināms pie sienas.Izmērs:Augstums - 180cmPlatums - 64cmDziļums - 40cmŠis pakaramais ir no Dāņu zīmola NORDALVeicot pasūtījumu, ir nepieciešama 50% priekšapmaksa. Atlikušie 50% tiek apmaksāti pēc tam, kad pasūtījums ir gatavs piegādei.Š..
265,00€
Brand: SLEEPY
Eleganta, skandināvu dizaina pakaramais.Izgatavots no metāla.Stiprināms pie sienas.Izmērs:Augstums - 190cmPlatums - 88cmDziļums - 40cmŠis pakaramais ir no Dāņu zīmola NORDALVeicot pasūtījumu, ir nepieciešama 50% priekšapmaksa. Atlikušie 50% tiek apmaksāti pēc tam, kad pasūtījums ir gatavs piegādei.Š..
435,00€
Brand: SLEEPY
Eleganta, skandināvu dizaina pakaramais.Izgatavots no RotangpalmasIzmērs:Augstums - 180cmPlatums - 41cmŠis pakaramais ir no Dāņu zīmola NORDALVeicot pasūtījumu, ir nepieciešama 50% priekšapmaksa. Atlikušie 50% tiek apmaksāti pēc tam, kad pasūtījums ir gatavs piegādei.Šo preci ir iespējams iegādāties..
322,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)