Izvēlne
Your Cart

SITS

Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - metāla, tonis pēc izvēles , Augstums - 16,5cm (Aizmugurē) un 20cm (Priekšā);Šo modeli va..
862,00€ 989,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - LUX  komforta pildījums (putnu spalvas kopā ar silikona šķiedrām), kas ir ļoti mīksts un patīkams.Krēsla kājiņas - koka vai metāla - 20cm.Krēsla izmē..
862,00€ 975,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - koka, tonis pēc izvēles, Augstums - 14 cm; vai rotējoša hromēta metāla kāja, augstums - ..
805,00€ 999,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums pēc izvēles - LUX  komforta pildījums (putnu spalvas kopā ar silikona šķiedrām), kas ir ļoti mīksts un patīkams vai Classic pildījums, aprīkots ar HR (..
1 350,00€ 1 599,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina dīvāni no Zviedru ražotāja SITS.Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri.Krēslam var izvēlēties pildījumus:LUX  komforta pildījums (putnu spalvas kopā ar silikona šķiedrām), kas ir ļoti mīksts un patīkams.Classic komforta pildījums (HR poliuretāna put..
1 050,00€ 1 289,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina krēsli no Zviedru ražotāja SITS.Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri.Atpūtas krēslam ir Standard komforta pildījums (HR putas sēžamās daļas spilvenos un arī muguras daļā), kas ir stingrs un ātri atjauno savu sākotnējo formu.Krēsla kājiņas - pēc izvēles..
794,00€ 939,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - koka, tonis pēc izvēles, Augstums - 20 cm; vai metāla kājiņas, hromētas, melnas, pelēkas..
800,00€ 929,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina dīvāni no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Dīvānam var izvēlēties pildījumus: LUX  komforta pildījums (putnu spalvas kopā ar silikona šķiedrām), kas ir ļoti mīksts un patīkams. Standard komforta pildījums (HR putas sēža..
995,00€ 1 199,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS.Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri.Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - metāla rāmis - melns, pelēks vai hromēts, augstums - 25 cm.Šo modeli var pasūtīt arī ar da..
599,00€ 699,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas izgatvotas no plastmasas, augstums - 10 cm.Krēslam ir pieejams pārvalks, kas ir ūdens neca..
1 199,00€ 1 399,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri. Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas izgatvotas no koka, augstums -  priekšā 18cm, aizmugurē 15,5cm.Krēsla izmērs: Platums..
770,00€ 899,00€
Brand: SITS
Skandināvu dizaina atpūtas krēsls no Zviedru ražotāja SITS.Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem - masīvkoka, finieri.Krēsla pildījums - Standart, aprīkots ar HR (High resilience) putām.Krēsla kājiņas - koka rāmis, tonis pēc izvēles, augstums līdz roku balstam- 56 cm.Šo modeli var pasūtīt arī..
480,00€ 589,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 156 (Kopā lapu - 13)